Asura´s Wrath (PS3)

Asura´s Wrath (PS3)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód047400
Záruka24 měsíců
Alternativní produkty
God of War Ascension (PS3)
Skladem > 5 ks
349 Kč288 Kč bez DPH
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis

Děj Asura's Wrath se odehrává v dávné historii říše Shinkoku a zachycuje boj skupiny „The Eight Guardian Generals“ k ochraně civilizace před destruktivními silami Gohma. Během oslavy vítězství je císař říše Shinoku zavražděn při zlověstném spiknutí a vina je svalena na Asuru. Manželka Asury je navíc zavražděna a jeho žena unesena. Dokonce i jeho švagr Yasha se obrátí proti němu a vykáže jej z říše Shinoku. Vzbuzen hlasem po 12 000 letech, Asura přísahá pomstu všem, kteří jej zradili.
Asura’s Wrath posouvá hlavního hrdinu proti mnoha rozličným nepřátelům, včetně obřích bossů. Prostřednictvím široké palety úderů a mnoha soubojů uvolní hráči ničivé schopnosti Asury a využijí ničivé útoky proti všem, kteří jej zradili. Asurův příběh odplaty bude vyprávěn skrze jednotlivá herní prostředí, která vezmou hráče na cestu skrze dramata, známá například z různých televizních sérií.
Specialitou hry je druhý hratelný charakter, kterým je Asurův rival Yasha. V jeho kůži projdete celé dobrodružství s jiným stylem boje.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.