Ascaron Collections Vol.2 (PC)

Ascaron Collections Vol.2 (PC)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód021626
PNedice Best of Atari
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Darkstar One je hra s rychlou akcí, napínavým příběhem a velkou možností výběru, odehrávající se v rozlehlém vesmíru. Hra hovoří o vesmírném pilotovi Kayronu Jarvisovi. Hra byla vytvořena ve spolupráci s autorkou sci-fi knih Claudií Kern.

Sacred je rozsáhlý svět plný neuvěřitelné magie a starodávných bájí. Vyberte si jednu z 6 hráčských postav obdařenou jedinečnými schopnostmi. Záleží jen na Vás, zda si vyberete bojového mága, Serafín, lesního elfa, gladiátora, temného elfa nebo vampíra. Hra nabízí více než 30 hlavních questů a 200 subqeustov + bonusové úkoly, možnost jízdy a bojování na koni, 300 unikátních NPC postav, více než 2500 druhů zbraní a brnění včetně vzácných a unikátních předmětů. Hra podporuje multilplayer až pro 16 hráčů.

Sacred: Underworld je pokračování příběhu království Ancaria, které čelí smrtelné hrozbě. Po dobrodružstvích nad i pod povrchem země, se hráč nakonec dostane před Bránu do pekla. Království Ancaria má tu asi o 40% větší rozlohu, byly přidán i noví nepřátelé i zbraně a úkoly.

Staňte se obchodníkem v Karibiku 17. století v pokračování oblíbené realtime strategie Port Royale . Hra nenabízí pouze pozici obchodníka, ale také roli budovatele a stavitele nových průmyslových struktur, které ve velké míře ovlivní vzhled fungování Nového světa. Nedílnou součástí snažení každého obchodníka a budovatele v Karibiku je starost o nebezpečí ze strany pirátů a vojenských lodí. Proto je důležité vše dopředu důkladně připravit, obchodní lodě vyslat s ozbrojeným doprovodem, který se pirátů nezalekne a naopak je bude až do posledního muže posádky nahánět po celém Karibiku.