Apple iPad Pro 10,5" Wi-Fi 512GB Space Gray

Obrázek
Dárek
Vaše cena na dotaz
Vaše cena na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
na dotaz
Kód167035
PNMPGH2B/A
VýrobceApple
Záruka24 měsíců
K tomuto produktu získáte za zvýhodněnou cenu
VideoPopis
Parametry a specifikace
Návod k produktu ke stažení
Popis

Popis produktu

Lehký a štíhlý tablet, který obstará práci za vás. Má mnohem větší výkon, než předchozí generace, vylepšený Retina displej a díky pokročilé kameře zvládne skenování dokumentů i projektování interiérů. Díky podpoře Apple Pencil s ním můžete dělat rychlé náčrty jako do poznámkového bloku. To jsou jen některé výhody iPadu Pro, se kterým se práce konečně stane zábavou. Zatímco si budete užívat jasný displej plný barev, bude se iOS starat o to, abyste měli vše v bezpečí a používání vašeho nového pomocníka bylo co nejvíce intuitivní. Ať už chcete připravovat důležitou prezentaci, stříhat videa nebo se pobavit, iPad Pro bude vždy připraven vám pomoci.

Kvalitní design i výkon

Že je tento iPad Pro výjimečný se můžete přesvědčit hned, jakmile ho vezmete do ruky. Toto nadmíru elegantní zařízení se pyšní tloušťkou pouhých 6,1 milimetrů. Přesto se do něj vejde vše, co potřebujete, a ještě plno věcí navíc. A aby byli spokojeni i ti nejvybíravější uživatelé, Apple připravil hned čtyři barevné varianty: zlatou, stříbrnou, vesmírně šedou nebo růžovou.
Kvalitní design i výkon
Kombinace tabletu a papíru

Kombinace tabletu a papíru

Vylepšený Retina displej se nyní může pochlubit vysokou obnovovací frekvencí. Díky tomu je postaráno o naprosto plynulou změnu obrazu za všech okolností. Na 10,5palcové obrazovce s jasem 600 nitů a věrným podáním barev vám budou připadat i ty nejmenší detaily jako živé. Navíc můžete využít i Apple Pencil, které působí a píše jako obyčejná tužka, a dělat s ním poznámky a nákresy jako na papír. Jen je tak lehce neztratíte nebo nezničíte! Spolu s perem navíc můžete využívat i různé speciální nástroje.

Pracovitý a výkonný

Ačkoli jde o poměrně drobné zařízení, zvládne mnohem více zátěže než leckterý jeho kolega. Díky procesoru Apple A10X Fusion se šesti jádry můžete bez problému stříhat videa ve 4K rozlišení, hrát hry nebo třeba tvořit komplexní grafické dokumenty. Že to nejsou jen lákavé sliby, dokazuje i ověřený fakt, že je výkon tohoto iPadu Pro o celých 30% vyšší než u předchozí generace.
Pracovitý a výkonný
Nahradí fotoaparát i scanner

Nahradí fotoaparát i scanner

S tímto novým pomocníkem už nebudete potřebovat fotoaparát. Přední a zadní kamera se postarají o vše. Nejen, že s nimi získáte kvalitní fotografie a parádní videa, ale zvládnou i naskenovat dokumenty nebo třeba naprojektovat interiéry v rozšířené realitě pomocí specializovaných aplikací. A jako třešnička na dortu jsou tu videohovory přes Face Time, kdy budete mít pocit, že osoba, se kterou voláte, sedí přímo naproti vám.

Operační systém, na který je spolehnutí

Spolehlivý, vyspělý, intuitivní a bezpečný. To je jen stručný popis operačního mobilního systému iOS. Nejen, že vám nabídne vše, na co jste u Apple výrobků zvyklí, ale obsahuje i některé z nejnovějších funkcí, jako je například Dock, přetahování, multitasking, nebo třeba Obraz v obraze. Zkrátka vývojáři udělali vše pro to, aby používání vašeho nového iPadu Pro bylo co nejpohodlnější a nejpříjemnější.
Operační systém, na který je spolehnutí
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.