Anglers Club: Ultimate Bass Fishing 3D (3DS)

Anglers Club: Ultimate Bass Fishing 3D (3DS)
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód057891
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis
Angler’s Club: Ultimate Bass Fishing 3D zachycuje vzrušení z turnaje v rybolovu tím, že poskytuje nejautentičtější a nejpřirozenější zážitek z rybaření na přenosném systému ve skvělém 3D. Díky více než 40 mistrovským turnajem, můžete soutěžit a vyhrávat trofeje pomocí různých dovedností a stát se šampiónem světové třídy. Můžete si vybrat z nabídky lodí a vést je přes legendární vody jezera Sunrise ve snaze chytit co největší úlovek.
Angler’s Club vám umožňuje vytvářet a upravovat své vlastní postavy pomocí in-game nástrojů, vytvářet fotografie s vestavěným fotoaparátem a vytvořit rybáře podle své podoby. Navíc můžete zvýšit své rybářské dovednosti a znalosti pomocí realistických návnad, vrátků, prutů a dalšího vybavení, takže hra je skvělý nástroj pro začátečníky naučit se sportu, a nadšence rybaření, kteří se chtějí těšit z jezera kdekoliv.
Angler’s Club: Ultimate Bass Fishing 3D předvádí využití grafických možností systému Nintendo 3DS a vtáhne Vás do hry, kde si můžete vychutnat krásu jezera a nebývalé množství vizuální hloubky v úsilí o velký úlovek!
Staňte se nejlepším rybářům a otestují si své dovednosti ve více než 40 turnajích v různých disciplínách, abyste vyhráli finanční odměny a nakoupili lepší vybavení.
Přizpůsobte si rybářské schopnosti a dostaňte se na vrchol výběrem vhodného člunu, rybářských míst a využitím výběru špičkového vybavení a více než 500 různými druhy návnad.
Díky rozlehlosti jezera můžete nahodit kdekoliv ve snaze chytit různé druhy ryb včetně legendárního úlovku.
Vytvořte si jedinečný zážitek z rybaření pomocí svého 3DS s vestavěným fotoaparátem a vytvořte si rybáře k obrazu svému použitím skutečného obrazu.