PRODEJE HRY GOD OF WAR PŘEKONALY HRANICI 3 MILIONŮ KUSŮ

9. 5. 2018

 

 

 

PRODEJE HRY GOD OF WAR PŘEKONALY HRANICI 3 MILIONŮ KUSŮ JIŽ BĚHEM PRVNÍCH 3 DNŮ

 

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) dnes oznámila prodeje titulu GOD OF WAR, které překonaly hranici 3,1 milionů prodaných kopií po pouhých 3 dnech od uvedení na trh. Titul GOD OF WAR se tak stal historicky nejrychleji prodávající se exkluzivní hrou pro konzole PS4.

Tvůrci hry, Santa Monica Studios ze skupiny SIE Worldwide Studios (SIE WWS), uvedli restart celé herní série po 8 letech vývoje, který byl velice vřele přijat kritiky a především hráči samotnými a již nyní se stal jedním z nejobdivovanějších titulů v historii konzole PS4.

 “Rád bych osobně poděkoval milionům fanoušků z celého světa, kteří se rozhodli prožít další příběh s Kratosem. Jejich podpora je je pro nás inspirací a důvodem, proč se snažíme každý den posunout hranice herních zážitků. Rád bych také poděkoval úžasnému týmu Santa Monica Studio. Jsme rádi, že si naší hru užívá tolik fanoušků a sdílí své oblíbené záběry ze hry, které si budeme pamatovat po mnoho let,” řekl Shannon Studstill, VP, Product Development, Head of Santa Monica Studio, SIE.

Hru God of War si  u nás můžete zakoupit samotnou, nebo i v balení s konzolí.

 

 

 

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.