Nové Nintendo Switch Lite již v září!

1. 7. 2019

 

 

 

 

NINTENDO PŘEDSTAVUJE NINTENDO SWITCH LITE, KONZOLI ZAMĚŘENOU NA HRANÍ V HANDHELD MÓDU.

 Nový přírůstek do rodiny zařízení Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, je kompaktní a lehčí, což z něj dělá ideální konzoli na cesty.

Předobjednávejte již dnes na u nás adrese www.originalky.cz 

 

Konzole Nintendo Switch Lite vychází 20. září 2019 a bude dostupná ve třech barvách: žlutá, šedá a tyrkysová. S konzolí zároveň vychází i nové ochranné pouzdro a ochranná nalepovací folie na display. 

 

 

Nintendo Switch Lite nemá odnímatelné Joy-Con ovladače a je mnohem menší verzí Nintendo Switch konzole. Nemá žádný stojánek, a jako specializovaná konzole na hraní v Handheld módu tak postrádá jakékoliv připojení s televizí nebo monitorem (neobsahuje tedy ani dokovací stanici, ani HDMI kabel). Pro kompletní seznam rozdílů mezi Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite navštivte oficiální webové stránky (dostupné v angličtině).

 
Na tomto novém zařízení můžete hrát všechny dostupné hry z rozrůstající se knihovny Nintendo Switch, které podporují hraní v Handheld módu, s pár výjimkami.
Na zadní straně fyzických her a na webových stránkách Nintendo najdete u každého titulu informaci, s jakými herními módy jde titul použít.

Pokud si dokoupíte Joy-Con ovladač a ten propojíte bezdrátově s Switch Lite, budete moci hrát hry i v tabletop módu (Switch položený na stole, ovládán na dálku - využívají například Mario Party či 1-2 Switch)

Kromě základních barevných variací Nintendo Switch Lite, Nintendo oznámilo vydání limitované konzole Nintendo Switch Lite Zacian & Zamazenta v šedém provedení s azurovými a purpurovými tlačítky, jejíž zadní strana skýtá ilustrace legendárních pokémonů. Limitovaná edice konzole na trh dorazí 8. listopadu 2019.

 

 

.

 

 

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.