Návod jak aktivovat hry na platformě Ubisoft Connect

 

 

V případě, že již máte registraci u Ubisoftu překročte na krok číslo 3.

1. jděte na stránku https://ubisoftconnect.com/en-US/ zde klikněte v pravo nahoře na ikonku bílé hlavy. Spustí se vám menší okno prohlížeče. V něm zvolte "Create an Account".

 

2. nyní vyplňte jednotlivá pole. Heslo musí mít minimálně 8 znaků, nesmí obsahovat vaše uživatelské jméno a mělo by obsahovat jak písmena tak i čísla. Po vyplnění všech řádků stiskněte "Create A Ubisoft Account".

3. nyní si stáhněte Ubisoft Launcher (UplayInstaller.exe) zde -  přes tento program budete aktivovat klíče u nás zakoupené a stahovat a spouštět všechny hry.

4. spusťte staženou aplikaci UplayInstaller.exe a následujte pokynů. Nejdříve budete vyzvání k volbě jazyka - přednastavena by měla být čeština, poté zvolte že souhlasíte s jejich podmínkami a dále si zvolte kam chcete nainstalovat program Ubisoft Game Launcher (Uplay) - tam se budou instalovat i všechny hry. Zvolte tedy disk kde máte dostatek volného místa. Pokud máte jen jeden disk, neměňte nastavení a jen stiskněte tlačítko Další. Na konci zvolte Dokončit a spustí se vám sám program Uplay. V případě, že by se vám aplikace nespustila, naleznete jej na ploše - modro-bílá ikonka kolečka.

5. po spuštění aplikace se vám objeví modré dialogové okno vyžadující váš registrační email a heslo. Zadejte tedy údaje které jste vyplnili při registraci v bodu 2. Aplikace vám může nabídnout dvoufázové ověřování přihlášení přes telefon - je na vás zda službu využijete či nikoliv.

6. nyní se vám objeví základní menu programu Ubisoft Launcher (Uplay) - klikněte na tlačítko se symbolem klíče.  Objeví se vám nové okýnko s názvem "Aktivovat klíč". Do řádku vepište klíč který jste dostali od nás v e-mailu, případně bude v PDF souboru Vydané Faktury jako evidenční číslo a zvolte "Aktivovat".

 

 

Po aktivaci se vám objeví název hry kterou aktivujete a volba zda ji chcete ihned stáhnout a nainstalovat i s možností volby jazyků. Některé hry - série Assassins Creed či Far Cry jsou i v češtině, dbejte tedy na to jaký jazyk při instalaci volíte.

7. nyní přejděte do sekce "Moje hry" a zde uvidíte vaše vlastněné zakoupené aktivované hry. Můžete je odsud instalovat nebo spouštět.

V případě, že budete Ubisoft Launcher instalovat znova (jiné PC) neregistrujte se znova, jen si stáhněte Launcher a zvolte že již máte účet a přihlašte se se svým starým účtem. Jedině tak si budete moci opětovně stáhnout do nového PC hry které jste dříve zakoupili.

Pokud se chcete podívat v jakém stavu je instalace hry, klikněte na symbol šipky směrem dolů na levo od vašeho profilu v pravém horním rohu aplikace.

 

 

 

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky
nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeUpřesnit nastavení