Age of Empires - Collector's Edition (PC)

Age of Empires - Collector's Edition (PC)
Novinka
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Není v prodeji
Kód076907
Záruka24 měsíců
VideoPopis
Parametry a specifikace
Popis

Balení obsahuje strategie Age of Empires I, datadisk Age of Empires I The Rise of Rome, Age of Empires II, datadisk The Conquerors.
Age of Empires
Age of Empires je opravdu výpravná, real-time strategická hra umožňující znovu zažít 10000 let lidské historie.

Hráči mají možnost ovlivnit evoluci od vesničky z doby kamenné. S minimálními zdroji se musí snažit rozvinout svou vesničku v mohutnou říši.
Musí si včas vybrat vhodnou cestu (z mnoha možných), jak tuto hru vyhrát. Výsledek může být například celosvětová dominance poražením a rozprášením nepřátelských civilizací a říší, nebo průzkum neznámého světa a ekonomické vítězství pomocí nahromaděného bohatství z obchodu, válek nebo využití přírodních zdrojů.

Age of Empires II: The Age of Kings (Věk říší II: Věk králů) je pokračování navazující na úspěšnou a cenami ověnčenou strategickou hru Age of Empires. Druhý díl pokrývá tisíciletí od pádu Říma po konec vrcholného středověku, skrze nějž hráč vede jednu ze třinácti mocných civilizací. Hra si udržuje šíři záběru Age of Empires, současně ji však rozšiřuje o řadu nových vlastností, především v oblasti bitev a ekonomiky.

Hráč začíná stejně jako v předchozím díle s minimálními zásobami a malým množstvím lidí. Jeho úkolem je rozvinout svůj národ ze skromných začátků do podoby bohatého a mocného království. Dosáhnout vítězství lze několika způsoby - od vojenské likvidace soupeře, přes hromadění bohatství, obchodování a diplomacii až po postavení a ubránění význačných staveb (divů světa).

Age of Empires II: The Conquerors (Věk říší II: Dobyvatelé) je oficiální rozšiřujcí balík k úspěšné a cenami ověnčené strategické hře Age of Empires II: The Age of Kings. Hra se soustředí na nechvalně proslulé dobyvatele z doby středověku jako byl Attila - bič Boží, El Cid nebo Montezuma. Kromě dílčích vylepšení přichází toto rozšíření s novými scénáři, novými mapami, civilizacemi, jednotkami a technologiemi.